Poniedziałek, 20 maja 2019r. | Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra
Pokaż menu

Zaproszenie na Turniej

Maj 18, 2018

Klub Sportowy „Dąbrowianka” w Dąbrowie Zielonej w ramach realizacji zadania pt. „Eko-akademia sportu – wspieranie rozwoju oraz zainteresowań dzieci poprzez organizację zajęć z piłki nożnej oraz eko warsztatów plastyczno-technicznych” organizuje Turniej piłki nożnej dla dzieci z terenu LGD „Razem na wyżyny” i Gmin sąsiadujących z Gminą Dąbrowa Zielona. Turniej organizowany jest dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: 3-6 lat i 7-9 lat.
 


 
2018_TURNIEJ-I
Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).