Środa, 27 października 2021r. | Imieniny: Iwony, Sabiny
Pokaż menu

1 Cykarzewski Nocny Marsz NW pod patronatem Wójta Gminy Mykanów Dariusza Pomady

27 września, 2021
24 września o godz. 22.00 odbył się Cykarzewski Nocny Marsz NW pod patronatem Wójta Gminy Mykanów Dariusza Pomady.

Na starcie stawiło się 40 osób. Dla uczestników przygotowano pamiątkowe medale, napoje i posiłek. Za zajęcie pierwszych miejsc w 3 kategoriach (kobiet, mężczyzn, senior) Wójt Dariusz Pomada wręczył pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Marsz został zorganizowany przez Fundację Energia jest w Nas w Starym Cykarzewie.
Czekamy na kolejne.Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).