Wtorek, 19 marca 2019r. | Imieniny: Józefa, Bogdana
Pokaż menu

Awaryjne zamknięcie drogi

Kwiecień 20, 2018
Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Wykonawca inwestycji „Budowa autostrady A1 na odcinku Tuszyn-Pyrzowice” informuje o awaryjnym zamknięciu odcinka drogi powiatowej nr S1073 (ul. Klonowej) w miejscowości Antoniów. Zamknięcie potrwa do dnia 27 kwietnia do godz. 17:00. Wykonawca wprowadza na czas zamknięcia drogi powiatowej zastępczą organizację ruchu.

Za utrudnienie serdecznie przepraszamy.

 

Informacja wykonawcy
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).