Środa, 13 listopada 2019r. | Imieniny: Mateusza, Izaaka, Stanislawa
Pokaż menu

Bus 500+ odwiedzi Mykanów

Lipiec 05, 2019
Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W najbliższy czwartek – 11 lipca w godzinach 11:00 – 12:30 na parkingu przy Urzędzie Gminy w Mykanowie pracownicy Wydziału Rodziny i Polityki Społecznej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach odpowiadać będą na pytania dotyczące modyfikowanego Programu Rządowego  #Rodzina500plus. W trakcie spotkania będzie można uzyskać informacje  jak poprawnie złożyć wniosek o świadczenie wychowawcze 500+ na każde dziecko oraz  jak złożyć wniosek o świadczenie Dobry Start dla dzieci szkolnych?

Poniżej link do folderu ze stale uzupełnianymi materiałami informacyjnymi projektów:

https://mega.nz/#F!rD50laAC!JCeIh-OvObVUKT1rjO1IXw
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).