Środa, 21 sierpnia 2019r. | Imieniny: Joanny, Kazimiery, Piusa
Pokaż menu

Harmonogram odbioru odpadów na miesiące: grudzień – kwiecień

Listopad 26, 2018
Harmonogram odbioru odpadów na miesiące: grudzień – kwiecień

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi harmonogramami wywozu odpadów komunalnych od grudnia 2018 do kwietnia 2019 r. w rozbiciu na poszczególne frakcje dla Gminy Mykanów. Pojemniki na odpady winny być wystawione przed posesje najpóźniej o godz. 6:00  w dniu wyznaczonym a harmonogramie

Harmonogram  odbioru odpadów zmieszanych w miesiącach grudzień 2018 - kwiecień 2019 r.
Harmonogram  odbioru odpadów segregowanych w miesiącach grudzień 2018 - kwiecień 2019 r.
Harmonogram  odbioru popiołu w miesiącach grudzień 2018 - kwiecień 2019 r.
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).