Poniedziałek, 27 stycznia 2020r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego
Pokaż menu

II etap zbierania życzeń dla scalenia w Lubojnie

Październik 31, 2019
Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Informujemy, że w związku z trwającym scaleniem gruntów w obrębie geodezyjnym Lubojna, Lubojenka i Lubojenka Majątek  w dniach 13-22 listopada w godzinach 11:00 – 16:00, w budynku remizy OSP w Lubojnie  odbywać się będzie drugi etap zbierania „życzeń” od uczestników scalenia, odnośnie nowoprojektowanych działek.

Nie dotyczy uczestników scalenia, którzy złożyli już życzenia   
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).