Środa, 22 maja 2019r. | Imieniny: Heleny, Wieslawy, Ryty
Pokaż menu

Informacja dla mieszkańców miejscowości Wierzchowisko, Kolonia Wierzchowisko i Wola Kiedrzyńska w sprawie odbioru odpadów biodegradowalnych.

Listopad 29, 2018
Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

W związku z nieodebraniem  zgodnie z harmonogramem odpadów biodegradowalnych z miejscowości Wierzchowisko, Kolonia Wierzchowisko i Wola Kiedrzyńska prosimy o wystawienie worków z odpadami przed posesje.

Odpady powinny być w worach brązowych lub w workach własnych nieoznakowanych.

Jeżeli  do piątku tj. 30 listopada b.r. firma PZOM Strach zgodnie  z umową nie odbierze odpadów to odpady biodegradowalne zostaną  odebrane  w sobotę 1 grudnia b.r. przez inną firmę w ramach wykonawstwa zastępczego.

Jednocześnie prosimy o wypełnienie poniższego oświadczenia i przesłanie go drogą elektroniczną na adres: bok@mykanow.pl. Złożenie oświadczenia będzie informacją dla urzędu o konieczności odebrania odpadów z nieruchomości i podstawą naliczenia kary dla firmy PZOM za nienależyte wykonywanie umowy.

Druk oświadczenia 
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).