Sobota, 11 lipca 2020r. | Imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta
Pokaż menu

Informacja GOPS o świadczeniu 500+

27 maja, 2020
Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0 Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mykanowie informuje, że wszystkie osoby które złożyły wnioski na świadczenie wychowawcze (500+) na okres zasiłkowy 2019/2021 maja przyznane prawo do tego świadczenia do dnia 31.05.2021r. W związku z powyższym w tym roku nie są przyjmowane wnioski o kontynuację ww. świadczenia. W tym roku wnioski o przyznanie świadczenia wychowawczego (500+) składają tylko osoby które nie pobierają ww. świadczenia.

Nowe wnioski na okres świadczeniowy 2021/2022 będą przyjmowane od 01.04.2021r., a w przypadku wniosków złożonych drogą elektroniczną od dnia 01.02.2021r.
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).