Poniedziałek, 18 marca 2019r. | Imieniny: Cyryla, Edwarda, Boguchwaly
Pokaż menu

Informacja w sprawie odbioru odpadów komunalnych w miesiącu kwietniu b.r.

Kwiecień 11, 2018
Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Odbiór odpadów komunalnych w miesiącu kwietniu b.r. będzie odbywał się według poniższego  harmonogramu

W jednym dniu będą odbierane wszystkie  frakcje odpadów  kilkoma  samochodami. W  dniu odbioru należy wystawić wszystkie frakcje odpadów tj. odpady zmieszane, odpady segregowane i popiół. Popiół należy wystawić we wszystkich dostępnych urządzeniach tj. w  pojemnikach workach, wiaderkach  itp. Odbiór odpadów będzie realizowała firma Zakład Oczyszczania Miasta Zbigniew Strach - Firma będzie zostawiała worki na segregacje odpadów.

Odpady należy wystawić w godzinach wieczornych dnia poprzedniego.
Odbiór odpadów będzie odbywał się od godziny 6.00.
Nie wystawienie odpadów do godz. 6.00 może spowodować brak odbioru odpadów w miesiącu kwietniu.

 
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).