Sobota, 11 lipca 2020r. | Imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta
Pokaż menu

Konkurs Fotograficzny “Kwitnące ogrody 2020”

29 maja, 2020
Konkurs Fotograficzny “Kwitnące ogrody 2020”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie “Kwitnące ogrody 2020”

REGULAMIN:

 1. Celem konkursu jest wyłonienie najładniejszego zdjęcia ukazującego wiosnę w ogrodzie.
 2. Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Mykanowie oraz Gospodarstwo Szkółkarskie Wróblewscy z Borowna.
 3. W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec Gminy Mykanów.
 4. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie maksymalnie 2 zdjęć jednego autora (własne) z danymi kontaktowymi na adres mailowy  gok@gokmykanow.pl z dopiskiem: konkurs „Kwitnące ogrody”
 5. Wymagane parametry: zdjęcie musi być w formacie jpg i nie może przekraczać 5 MB.
 6. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 19 czerwca 2020r.
 7. Do nadesłanych zdjęć należy dołączyć klauzulę informacyjną – w treści maila (załącznik do regulaminu).
 8. Zdjęcia zostaną umieszczone na stronie internetowej GOKiS.
 9. Głosowanie odbędzie się drogą elektroniczną
 10. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 26 czerwca 2020r.
 11. Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie oraz uhonorowani nagrodami roślinnymi ufundowanymi przez Gospodarstwo Szkółkarskie Wróblewscy z Borowna.
 12. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikacji nadesłanych zdjęć w materiałach promocyjnych i reklamowych GOKiS oraz do podania wyników do publicznej wiadomości

 

Załącznik:Klauzula informacyjna Konkurs
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).