Poniedziałek, 26 października 2020r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana
Pokaż menu

Konsultacje społeczne!

28 września, 2020
Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0 Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0

W związku z podpisanym przez blisko stu mieszkańców Wierzchowiska wnioskiem dotyczącym zmian w kursowaniu autobusu MPK linii nr 13, proszę o wyrażenie opinii na temat proponowanych zmian.Mieszkańcy proponują zmianę odjazdu autobusu z Wierzchowiska do Częstochowy z godziny 7.42 na 7.20

Urząd Gminy proponuje ponad to:

  • zmiana kursu sobotniego, wyjazd z Częstochowy (Plac Daszyńskiego) z godziny 7.28 na godzinę 6.23
  • dodatkowy kurs z Wierzchowiska do Częstochowy około godziny 8.20
  • dodatkowy kurs powrotny z Częstochowy do Wierzchowiska około godziny 16.30

Prosimy o przesyłanie uwag na adres e-mail: ug@mykanow.pl                      lub telefonicznie pod numer 34 3288019

Wójt Gminy Mykanów

Dariusz Pomada
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).