Poniedziałek, 17 lutego 2020r. | Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Lukasza
Pokaż menu

Mieszkańcy ul. Klonowej w Antoniowie mogą przyłączać się do kanalizacji

Wrzesień 06, 2019
Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Urząd Gminy Mykanów informuje, że w związku z zakończeniem prac związanych z przełożeniem odcinka sieci kanalizacji sanitarnej w m. Antoniów, ul. Klonowa w obrębie budowanej autostrady istnieje już możliwość przyłączania się poszczególnych posesji do wybudowanej sieci.

Celem przyłączenia się do sieci kanalizacji sanitarnej należy zgłosić się do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego z wnioskiem o warunki przyłączenia.

Ponadto informujemy, że 6 września 2019 r. istnieje uproszczony tryb podłączenia instalacji wewnętrznej kanalizacji do wykonanego podłączenia odcinka kanalizacji sanitarnej na terenie posesji, który nie może przekroczyć roku od daty odbioru sieci kanalizacji sanitarnej w ulicy.

Poniżej podajemy adres:

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego Spółka Akcyjna w Częstochowie
Jaskrowska 14/20, 42-202 Częstochowa
tel. (34) 377-31-99
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).