Wtorek, 20 października 2020r. | Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Pokaż menu

Nabór 3/2020 Niekomercyjna i ogólnodostępna infrastruktura rekreacyjna i turystyczna wykorzystująca zasoby obszaru LGD

24 września, 2020
Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0 Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0

Stowarzyszenie "Razem na wyżyny" ogłasza nabór na przedsięwzięcie: Niekomercyjna i ogólnodostępna infrastruktura rekreacyjna i turystyczna wykorzystująca zasoby obszaru LGD.

Nabór 3/2020 na Przedsięwzięcie Niekomercyjna i ogólnodostępna infrastruktura rekreacyjna i turystyczna wykorzystująca zasoby obszaru LGD

  1. Termin składania wniosków:od 9 października do 23 października 2020 roku.
  2. Limit środków dostępnych w konkursie: 125 912,95 euro 503 651,80 zł)
  3. Kwota pomocy (warunki wyboru operacji): pomoc będzie przyznawana w wysokości nie wyższej niż 20 985,00 euro (83 940,00 zł)
  4. Forma wsparcia: Refundacja kosztów kwalifikowanych w wysokości:
  • do 63,63% kosztów kwalifikowalnych – w przypadku jednostki sektora finansów publicznych;
  • do 100% kosztów kwalifikowanych – w przypadku pozostałych podmiotów

więcej informacji na stronie:

https://razemnawyzyny.pl/nabor-3-2020-niekomercyjna-ogolnodostepna-infrastruktura-rekreacyjna-turystyczna-wykorzystujaca-zasoby-obszaru-lgd/
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).