Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Pokaż menu

Nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców Gminy Mykanów

07 stycznia, 2021
Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Od dnia 4 stycznia 2021 roku nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców naszej gminy, z uwagi na epidemię Covid-19,  świadczona jest tylko w sposób zdalny. Porady odbywają się:

  • w poniedziałki w godzinach od 11.30 do 15.30
  • we wtorki w godzinach od 13.00 do 17.00                                                               Osoby zainteresowane mogą umawiać się osobiście poprzez stronę internetową Powiatu Częstochowskiego lub telefonicznie pod numerem telefonu 34 322 91 42                                                                                                                   O zmianie sposobu udzielania porad prawnych poinformujemy odrębnie.Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).