Poniedziałek, 25 maja 2020r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

Nowe zasady zamówień publicznych

03 kwietnia, 2020
Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Urząd Zamówień Publicznych , dostosowując się do ogłoszonego stanu epidemii, wydał nowe wytyczne dotyczące zasad składania i otwarcia ofert w postępowaniach przetargowych. Informujemy, ze oferty przetargowe można składać za pośrednictwem Poczty Polskiej, pocztu kurierskiej- w siedzibie Zamawiającego tj. Mykanów ul. Samorządowa 1.

Oferty można złożyć również osobiście w miejscu wyznaczonym tj. w przygotowanym do składania dokumentów pojemniku, który znajduje się przed wejściem do budynku A Urzędu Gminy w Mykanowie.

W przypadku problemów ze złożeniem oferty Zamawiający podaje numer telefonu do biura obsługi Interesanta 34 3288019 wew. 51 w celu bezpośredniego odebrania ofert przez pracownika Biura Obsługi interesanta i potwierdzenia złożenia oferty.

Otwarcie ofert przetargowych:

W związku z zamknięciem budynku Urzędu Gminy, a tym samym braku możliwości fizycznej obecności zainteresowanych osób przy otwarciu ofert, procedura otwarcia ofert będzie transmitowana online poprzez następującą stronę internetową:

https://www.youtube.com/channel/UC0NFlle16Vvau3lv-k7JbbA/live
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).