Poniedziałek, 17 lutego 2020r. | Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Lukasza
Pokaż menu

Odbiór opon z samochodów osobowych

Wrzesień 10, 2019
Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Zgodnie z harmonogramem w miesiącu wrześniu i październiku b.r. odbędzie się odbiór odpadów wielkogabarytowych sprzed posesji w tym odbiór zużytych opon. 

Odbierane będą wyłącznie opony z samochodów osobowych w ilości maksymalnie do 8 sztuk włącznie. Opony można oddać również do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Oczyszczalni Ścieków w Rybnej.

Nie będą odbierane opony z felgami i uszkodzone tj. pocięte.
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).