Poniedziałek, 18 lutego 2019r. | Imieniny: Szymona, Konstancji, Flawiana
Pokaż menu

Pojemniki na popiół

Lipiec 13, 2018
Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

W związku ze zgłoszeniami mieszańców, że nie wszystkie nieruchomości zostały wyposażone w  pojemniki na popiół  - proszę o zgłaszanie tych nieruchomości, na których brakuje pojemników na popiół:

  • telefonicznie pod nr telefonu 34 328 80 19 w.34
  • lub osobiście w Urzędzie Gminy w Mykanowie Samorządowa 1 Bud. „B” pok. Nr 3.

Jednocześnie  informujemy, że jeżeli na posesji jest  pojemnik na popiół , które zostawiła Firma PZOM Strach  w marcu b.r. oznaczony napisem „popiół” to pojemnik ten należy w dalszym ciągu używać do zbierania popiołu.

Jeżeli na posesji został pojemnik, nieodebrany w marcu b.r. przez firmę PZOM Strach o pojemności 240l oznaczony napisem:  PZOM STRACH s.p. z oo. Sp.k 42-274 Konopiska ul. Przemysłowa 7 tel. 34 329 92 29 – i nie ma pojemnika na popiół  to ten  pojemnik 240l należy przeznaczyć na zbieranie popiołu .
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).