Piątek, 23 sierpnia 2019r. | Imieniny: Apolinarego, Filipa
Pokaż menu

Poszukiwane tereny do składowania materiałów budowlanych

Luty 05, 2019
Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

W związku z planowanym remontem drogi wojewódzkiej nr 483 od granicy miasta Częstochowa do Kokawy wykonawca robót poszukuje terenów zlokalizowanych przy drodze DW 483, przeznaczonych na składowanie materiałów budowlanych takich jak tłuczeń kamienny, rury kanalizacyjne, kostka brukowa itd. Powierzchnia pojedynczej działki od ok. 1ha z dostępem do drogi, najlepiej z dostępem do mediów (energia, woda). Planowany termin najmu od 01.05.2019 do 30.12 2019 z możliwością przedłużenia.

Poszukujemy również lokalu z przeznaczeniem na biuro budowy: lokal o powierzchni całkowitej ok. 150 m2, kilka pomieszczeń biurowych, toaleta, parking. Może być dom mieszkalny z możliwością dostosowania do wymagań Zamawiającego. Najlepsza lokalizacja bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 483, w miejscowości Lubojna, Dudki, Radostków, Kokawa. Planowany termin najmu od 01.05.2019 do 30.12 2019 z możliwością przedłużenia. 

 

Osoby zainteresowane wynajęciem ww nieruchomości proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 605465830.
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).