Sobota, 6 marca 2021r. | Imieniny: Rózy, Jordana, Agnieszki
Pokaż menu

Przedłużenie terminu okazania projektu scalenia gruntów Lubojna, Lubojenka

18 lutego, 2021
Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Starosta Częstochowski zawiadamia, że:                                                                     -w dniach od 22 lutego 2021r. do 26 lutego 2021r. w godzinach od 13.00 do 17.00 w remizie OSP w Lubojnie                                                                                       -w dniach od 1 marca 2021r. do 5 marca 2021r. w godzinach od 8.00 do 15.00 w Biurze Geodezji i Terenów Rolnych , Częstochowa ul. Śląska 23                        projektant scalenia gruntów obrębu Lubojna, Lubojenka, Lubojenka Majątek gmina Mykanów przedłuża termin okazania projektu scalenia.

Wszystkich zainteresowanych proszę o przybycie oraz zabranie ze sobą wszystkich dokumentów dotyczących własności posiadanych nieruchomości, dowodu tożsamości oraz posiadanych, a nieprzedstawionych geodecie pełnomocnictw.

Informacja dostępna również na stronie www.czestochowa.powiat.pl
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).