Poniedziałek, 26 października 2020r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana
Pokaż menu

Przedłużony termin składania prac konkursowych “Moja Wizja Zero”

24 września, 2020
Przedłużony termin składania prac konkursowych “Moja Wizja Zero”

II Edycja Konkursu „Moja Wizja Zero” przedłużona do
20 października!

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie i spełniasz wymagane kryteria, nie zwlekaj! Oto 5 wytycznych, z którymi na pewno sobie poradzisz:

  1. Zapoznaj się z regulaminem

  2. Pobierz i wypełnij formularz zgłoszenia oraz wszystkie załączniki

  3. Upewnij się, czy dane zostały wpisane poprawnie

  4. Zeskanuj formularze, które wymagają podpisu (mogą być zdjęcia dobrej jakości

  5. Prześlij wypełnione i podpisane dokumenty pod adres: wizjazero(at)krus.gov.pl  Szczegóły konkursu oraz pliki do pobrania na stronie: https://www.krus.gov.pl/konkursy/konkursy-i-patronaty/moja-wizja-zeroPlakat Vision Zero
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).