Niedziela, 19 maja 2019r. | Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
Pokaż menu

Rozstrzygnięcie konkursu ofert w zakresie ochrony zdrowia i przeciwdziałania alkoholizmowi oraz promocji zdrowego stylu życia na terenie Gminy Mykanów w roku 2018

Czerwiec 13, 2018
Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0 Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0

Wyniki postępowania konkursowego

Po przeanalizowaniu złożonych ofert oraz ocenie zakresu proponowanych do realizacji zadań zatwierdzam następujące wysokości przyznanych dotacji. Prosimy o zgłoszenie się przedstawicieli stowarzyszeń i przedłożenie aktualizacji kosztorysów.

Lp

Nazwa stowarzyszenia

Przyznana dotacja

1.       

Zarząd Wojewódzki Związku Młodzieży Wiejskiej w Katowicach

2000

2.       

Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Kocinie

1700

3.       

Ochotnicza Straż Pożarna w Mykanowie

9600

4.       

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Nowy Broniszew

1700

5.

Fundacja „Energia jest wśród nas” Satry Cykarzew

7000

RAZEM

22000
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).