Piątek, 29 maja 2020r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Scalenie gruntów w Lubojnie

24 września, 2019
Scalenie gruntów w Lubojnie

Informujemy, że w związku z trwającym scaleniem gruntów w obrębie geodezyjnym Lubojna, Lubojenka i Lubojenka Majątek  w dniach 01-08 października w godzinach 10:00 – 16:00, oraz w dniach  09-16 października w godzinach 12:00 – 18:00 w budynku remizy OSP w Lubojnie  odbywać się będzie zbieranie „życzeń” do scalenia

Treść zawiadomienia
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).