Środa, 27 października 2021r. | Imieniny: Iwony, Sabiny
Pokaż menu

Spotkania informacyjne przed naborem wniosków na zakładania działalności gospodarczej w “Razem na Wyżyny”

28 września, 2021
Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0 Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0

W najbliższym okresie zostanie ogłoszony w Lokalnej Grupie Działania „Razem na wyżyny” konkurs na Podejmowanie działalności gospodarczej.

Spotkania informacyjno- konsultacyjne przed naborami wniosków zostały zaplanowane w następujących terminach i miejscach:

  • 22 października 2021 r. godz. 14.30 – 17.00 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Mykanowie ul. Samorządowa 1 a (sala parter)
  • 26 października 2021 r. godz. 13.30 – 16.00 Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnie ul. Filipowicza 5
  • 27 października 2021 r. godz. 13.30 -16.00 Gminny Ośrodek Kultury w Kłomnicach ul. Częstochowska 96

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach proszone są o zgłoszenia mailowe z podaniem wybranego miejsca szkolenia na adres: biuro@razemnawyzyny.pl lub sms na numer: 724 043 108.

Więcej informacji znajduje się na stronie https://razemnawyzyny.pl/zapraszamy-na-spotkanie-informacyjne-przed-naborami-wnioskow-na-zakladanie-firm/

 
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).