Poniedziałek, 21 września 2020r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

Szkolenia z obsługi kombajnu zbożowego, prasy i sieczkarni

10 września, 2020
Szkolenia z obsługi kombajnu zbożowego, prasy i sieczkarni
14.09.2020r na terenie gminy odbędą się szkolenia z obsługi kombajnu zbożowego, prasy i sieczkarni. Firma Szkoltex prowadzi również zapisy na kursy zawodowe: wózki widłowe, ładowarki teleskopowe oraz HDS-y oraz szkolenie z obsługi kosy spalinowej piły łańcuchowej i rębaka. Kursy zawodowe kończą się egzaminem państwowym przy Urzędzie Dozoru Technicznego.

SZKOLTEX Daniel Sochacki
ul. Zemborzycka 59e
20-445 Lublin
81 534 00 95

kombajn 14.09

 

 

 

 
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).