Piątek, 22 marca 2019r. | Imieniny: Katarzyny, Boguslawa
Pokaż menu

Szkolenie RODO dla przedsiębiorców

Lipiec 13, 2018
Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Zawiadamiamy, że w dniu 19.07.2018r. (czwartek)  w godzinach od 9.00 do 14.00 w Urzędzie Gminy w Mykanowie odbędzie się szkolenie z zakresu rozporządzenia unijnego RODO. W szkoleniu mogą wziąć udział Przedsiębiorcy z Gminy Mykanów, których serdecznie zapraszamy. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Miejsce szkolenia: sala nr 4 I piętro  - budynek A Urzędu Gminy

Osoby zainteresowane proszone są o telefoniczne zgłoszenie udziału do Sekretariatu Urzędu (tel. 34 3288019) w terminie do 17 lipca 2018r. do godziny 17.00.

 
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).