Czwartek, 28 maja 2020r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Utrudnienia na DW 483

16 października, 2019
Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Wykonawca remontu drogi wojewódzkiej nr 483 informuje mieszkańców miejscowości Kokawa i Radostków, że w dniach 17.10.2019 r (czwartek) oraz  19.10.2019 (sobota) w godzinach od 8.30 do zakończenia prac (godziny popołudniowe) nastąpi całkowite zamknięcie skrzyżowania w Kokawie.

W dniu 18.10.2019r. nastąpi zamkniecie drogi Kokawa-Radostków.

W dniu 19.10.2019 nastąpi zamkniecie skrzyżowania w Radostkowie.

Powyższe utrudnienia spowodowane są planowanymi robotami drogowymi na całej szerokości drogi (układanie masy asfaltowej).

 
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).