Poniedziałek, 18 marca 2019r. | Imieniny: Cyryla, Edwarda, Boguchwaly
Pokaż menu

UWAGA! Nowe pojemniki na odpady

Luty 20, 2018
Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Gmina Mykanów zakupiła dla mieszkańców fabrycznie  nowe pojemniki na odpady zmieszane. Pojemniki opisane są nazwą Gmina Mykanów i ponumerowane. Pojemniki  zostaną przekazane mieszkańcom bezpłatnie na podstawie umowy bezpłatnego użyczenia. Od 22 lutego pracownicy urzędu gminy będą dostarczać pojemniki  i podpisywać  z mieszkańcami  umowy bezpłatnego użytkowania pojemników.

Terminy dostarczania pojemników do poszczególnych miejscowości będą podawane na bieżąco  na stronie internetowej urzędu gminy, dlatego prosimy o obserwowanie strony internetowej. 

 

W dnia 22-23 lutego pojemniki będą dostarczane do miejscowości Czarny Las, Kuźnica Kiedrzyńska i Kuźnica Lechowa.

 

Jednocześnie informujemy, że w marcu firma PZOM Strach zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów zmieszanych  będzie zabierała  pojemniki na odpady zmieszane. Prosimy o wystawienie pojemników do odbioru.

 

Pierwszy odbiór odpadów zmieszanych  z nowych pojemników odbędzie się w miesiącu kwietniu b.r.

 
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).