Niedziela, 15 grudnia 2019r. | Imieniny: Niny, Celiny, Waleriana
Pokaż menu

Uwaga! Utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 483

Lipiec 16, 2019
Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

W związku z informacją pozyskaną od wykonawcy remontu drogi DW 483 Częstochowa – Łask zawiadamiamy, że począwszy od dnia 17.07.2019r. rozpocznie się remont  wymienionej drogi w granicach gminy Mykanów na odcinku od ul. Akacjowej w Woli Kiedrzyńskiej  do granicy miejscowości Kokawa / Stary Cykarzew. Remont będzie prowadzony jednocześnie na 7 odcinkach, na których należy się spodziewać  utrudnień gdyż będzie się odbywał ruch wahadłowy.
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).