Sobota, 15 grudnia 2018r. | Imieniny: Niny, Celiny, Waleriana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

UWAGA UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM !!!

Październik 22, 2018
Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W związku z robotami budowlanymi na linii kolejowej Częstochowa – Chorzew Siemkowice w dniach 22.10 - 31.10.2018 zostanie zamknięty przejazd kolejowy na ul. Rumiankowej w Cykarzewie Pólnocnym. Objazd do ul. Rumiankowej będzie odbywał się przez Lubojnę - ul. Współczesna, Kuźnicę Lechową – ul. Długa, Kuźnicę Kiedrzyńską - ul. Leśna, Rybną - ul. Kręta i Centralna, Przedkocin - ul. Długa oraz ul. Polną w Cykarzewie Północnym.
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).