Środa, 8 kwietnia 2020r. | Imieniny: Cezaryny, Dionizego, Julii
Pokaż menu

Uwaga!! Wypłata zasiłków

24 marca, 2020
Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Wypłata zasiłków w dniu 25.03.2020r. rozpocznie się o godz. 12.00 w budynku Urzędu Gminy na parterze (poziom Biura Obsługi) wg następującej kolejności:

  • godzina 00 – osoby, których nazwiska zaczynają się na litery A-D
  • godzina30 - osoby, których nazwiska zaczynają się na litery E-J
  • godzina00 - osoby, których nazwiska zaczynają się na litery K-Ł
  • godzina30 - osoby, których nazwiska zaczynają się na litery M-Z.

Po godzinie 14.00 nie będzie możliwości odebrania świadczeń.
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).