Wtorek, 16 stycznia 2018r. | Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Pokaż menu

UWAGA: Zmiana terminu odbioru odpadów segregowanych w grudniu

Grudzień 11, 2017
Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Odbiór odpadów segregowanych (worki żółte , zielone, niebieskie, brązowe) z miejscowości:

Czarny Las (oprócz ulicy Poprzecznej i Świerkowej), Kuźnica Kiedrzyńska, Kuźnica Lechowa (tylko ul. Graniczna), – 12 grudnia

Radostków Kolonia, Topolów, Dudki  Wierzchowisko ( tylko ul Długa ) – 13 grudnia
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).