Piątek, 23 sierpnia 2019r. | Imieniny: Apolinarego, Filipa
Pokaż menu

Uwaga! Zmiany w terminach zebrań sołeckich

Luty 05, 2019
Uwaga! Zmiany w terminach zebrań sołeckich

Informujemy że zmianie uległy terminy zebrań sołeckich podczas których odbywać się będą wybory Sołtysów oraz Rad Sołeckich. Nowy termin zebrania dla sołectwa Lubojna to 21 lutego godz. 17:00. Zebranie w Mykanowie odbędzie się w planowanym terminie jednak zmianie ulega godzina rozpoczęcia zebrania - aktualny termin dla sołectwa Mykanów to 18 lutego godz. 18:00

Aktualny harmonogram zebrań: tutaj
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).