Poniedziałek, 25 maja 2020r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

Ważna informacja dla producentów warzyw i roślin ozdobnych

27 marca, 2020
Ważna informacja dla producentów warzyw i roślin ozdobnych

Szanowni Państwo !

W związku z poniżej zamieszczonym apelem zwracam się do wszystkich producentów warzyw  i roślin ozdobnych, aby podjęli działania zmierzające do udokumentowania strat spowodowanych epidemią koronawirusa.

Umożliwić to może zachowanie potwierdzeń wydatków związanych z produkcją, wykonanie dokumentacji zdjęciowej itp. Wszelkie tego typu dowody mogą się okazać niezbędne w przyszłości .

                                                                                           Wójt Gminy Mykanów
                                                                                        mgr inż. Dariusz Pomada

Apel Wójta Gminy Mykanów w sprawie trudnej sytuacji polskich ogrodników   
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).