Piątek, 21 lutego 2020r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Zamknięcie DK1 pomiędzy Kościelcem i Łochynią

Listopad 29, 2019
Zamknięcie DK1 pomiędzy Kościelcem i Łochynią

Wykonawca inwestycji pn Budowa autostrady A1 zawiadamia o planowanym zamknięciu odcinka DK1 pomiędzy skrzyżowaniami w Kościelcu i Łochyni w nocy z 2 na 3 oraz z 3 na 4 grudnia. W tym czasie objazd zamkniętego odcinka odbywać się będzie przez Mykanów.

Pismo od wykonawcy w sprawie zamknięcia odcinka DK1
Tymczasowa organizacja ruchu na czas zamknięcia
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).