Środa, 24 lutego 2021r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Zaproszenie na szczepienie

15 stycznia, 2021
Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0
Urząd Gminy w Mykanowie zaprasza mieszkańców Gminy Mykanów na szczepienia w ramach Narodowego Programu szczepień przeciwko COVID-19, które będą realizowane w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej - Ośrodek Zdrowia w Lubojnie ul. Częstochowska nr 27.

W sprawie ustalenia terminu szczepienia, należy kontaktować się telefonicznie z Ośrodkiem Zdrowia w Lubojnie pod numerem telefonu      (34) 328 96 04 w godzinach od 9.00 do 14.00.
Od 15.01.2021 r. do 21.01.2021 r. rusza rejestracja na szczepienia dla seniorów, którzy ukończyli 80 lat.
Osoby, które ukończyły 70 lat będą mogły się rejestrować
od 22.01.2021 r. do 25.01.2021 r.
Seniorzy, którzy nie posiadają własnego transportu lub posiadają trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień przeciwko wirusowi SARS-COV-2 będą miały możliwość skorzystania z transportu zorganizowanego przez Urząd Gminy w Mykanowie w godzinach od 10.00 do 12.00.
 
Zapotrzebowanie na transport należy zgłaszać podczas rejestracji w Ośrodku Zdrowia w Lubojnie.Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).