Sobota, 16 lutego 2019r. | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Pokaż menu

Zawiadomienie Starosty Częstochowskiego

Czerwiec 20, 2018
Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0 Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0

Starosta Powiatu Częstochowskiego zawiadamia, że w dniu 21 czerwca 2018r. (czwartek) o godz. 16:00 w remizie OSP w Lubojnie, ul. Strażacka 12, odbędzie się zebranie właścicieli/użytkowników gruntów położonych w obrębach ewidencyjnych Lubojna, Lubojenka, Lubojenka Majątek poświęcone tematyce scalenia gruntów i zagospodarowania poscaleniowego. Porządek zebrania:

 

  1. Odczytanie postanowienia Starosty Częstochowskiego o wszczęciu postępowania scaleniowego.
  2. Dokonanie wyboru Rady Uczestników Scalenia.
  3. Omówienie harmonogramu prac scaleniowych i procedur z nimi związanych.Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).