Wtorek, 26 maja 2020r. | Imieniny: Filipa, Pauliny
Pokaż menu

Zwrot podatku akcyzowego tylko bezgotówkowo.

06 kwietnia, 2020
Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Z uwagi na stanu zagrożenia epidemicznego, w Urzędzie Gminy wstrzymana została bezpośrednia obsługa interesantów.
Wobec powyższego kasa urzędu jest nieczynna, a  zwrot podatku akcyzowego będzie dokonywany tylko drogą bezgotówkową, przelewem na konto bankowe. Osoby, które we wniosku zadeklarowały chęć zwrotu podatku w gotówce,  proszone są o pilny kontakt w celu podania numeru konta bankowego.

Referat Geodezji, Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa
Małgorzata Melka
tel. (034) 32-88-019  wew. 33
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).