Środa, 3 marca 2021r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

5 medali dla LOTKI

22 lutego, 2021
zawodnicy klubu lotka

W Krajowym Turnieju Młodzików (U15), Młodzików Młodszych (U13), Żaków (U11) i Żaków Młodszych (U9) w badmintonie, który odbył się w dniach 20-21.02.2021 w Żyrakowie i Straszęcinie, Klub reprezentowało aż 18 zawodników.

W rywalizacji wzięli udział: Oliwia Kanik, Karolina Wieczorek, Oliwia Jagoda, Natalia Staniec, Halinka Romańska, Marusia Jędrusik, Klara Siadlak, Matusz Michalik, Kamil Gomoluch, Paweł Nocuń, Miłosz Janecki, Adam Kraszczyński, Oliwier Maladyn, Przemek Kula, Martyna Wieczorek, Julia Czarnota, Teresa Romańska, Aleksandra Sobierajska.

Bardzo dobrze spisali się wszyscy, ale największe brawa należą się dla zdobywców 5 medali:
I miejsce – złoty medal –– Oliwia Kanik – gra pojedyncza dziewczyn U-13
I miejsce – złoty medal –– Marysia Jędrusik – gra pojedyncza dziewczyn U-11
I miejsce – złoty medal –– Oliwia Kanik/Karolina Wieczorek – gra podwójna dziewczyn U-13
III miejsce – brązowy medal – Mateusz Michalik/Radosław Czapczyński – gra podwójna chłopców U-11
III miejsce – brązowy medal – Klara Siadlak – gra pojedyncza dziewczyn U-11

Wszyscy uczestnicy turnieju walczyli o punkty z ogromnym zaangażowaniem. Gratulujemy!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).