Poniedziałek, 22 lipca 2019r. | Imieniny: Marii, Magdaleny
Pokaż menu

Agnieszka Krawczyk jedzie na XXV Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży

Kwiecień 15, 2019

Agnieszka Krawczyk będzie reprezentować Gminę, Klub Lotka i Województwo Śląskie na XXV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Nasza zawodniczka wywalczyła udział w XXV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach halowych Świętokrzyskie 2019 – FINAŁY w dyscyplinie badminton. Rywalizacja odbędzie się w dniach 10-12 maja 2019 r. w Suchedniowie. Jest to bardzo prestiżowa impreza, a udział w niej to wielkim sukces Agnieszki i Klubu.

W finałach XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych Świętokrzyskie 2019 łącznie uczestniczyć będzie ponad 4500 osób z całego kraju, w tym: około 3350 zawodników, 790 trenerów i opiekunów, 360 sędziów oraz 40 przedstawicieli polskich związków sportowych. Zawody odbywać się będą w 12 ośrodkach, z czego 10 mieści się na terenie województwa świętokrzyskiego. Chodzi o miasta: Kielce, Chęciny, Morawica, Skarżysko-Kamienna, Suchedniów, Sielpia Wielka, Starachowice, Pińczów, Kostomłoty oraz Ostrowiec Świętokrzyski.

Serdecznie gratulujemy!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).