Piątek, 22 marca 2019r. | Imieniny: Katarzyny, Boguslawa
Pokaż menu

Ankieta koniunktury w gospodarstwie rolnym

Lipiec 18, 2018

Urząd Statystyczny w Katowicach informuje, że w dniach 16 – 31 lipca 2018 r. odbędą się obowiązkowe badania koniunktury w gospodarstwach rolnych. Badania realizowane będą w drodze samodzielnego przekazania danych przez Internet oraz wywiadu telefonicznego prowadzonego przez teleankietera z respondentem. Badania prowadzić będą ankieterzy statystyki publicznej – pracownicy Urzędu Statystycznego w Katowicach.

Informujemy również, że każdy ankieter posiada legitymację służbową oraz upoważnienie do przeprowadzania badań ankietowych.

Potwierdzenie tożsamości ankietera na terenie Województwa Śląskiego pod nr telefonu: 32 77 91 291, 695 255 244.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).