Sobota, 16 lutego 2019r. | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Pokaż menu

Disco Dance Festiwal

Lipiec 10, 2018

7 lipca 2018 roku na błoniach zamkowych w Olsztynie odbyła się kolejna edycja festiwalu muzyki disco polo. Wydarzenie zgromadziło kilka tysięcy fanów oraz najlepszych wykonawców tego gatunku.

Uczestnicy festiwalu bawili się przy najlepszych hitach ostatnich lat. Na scenie wystąpili: Zenek Martyniuk & Akcent, Piękni i Młodzi, D-BOMB, Pudzian Band, Claris, LONG & JUNIOR, Playboys, Damian Banasiak, DJ Dragon, Dance Express.

Było także wesołe miasteczko, gastronomia i inne atrakcje.

Więcej na www.discopolofestiwal.pl
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).