Poniedziałek, 25 maja 2020r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

Dobrzy ludzie są na świecie

02 grudnia, 2019

W poniedziałek, w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Olsztynie, Poseł na Sejm RP, Mariusz Trepka przekazał na ręce Łukasza Kozieł, taty wieloraczków, zmywarkę do naczyń, kuchnię elektryczną i okap firmy Electrolux. Są to przedmioty, które bardzo ułatwią codzienne funkcjonowanie rodzinie z noworodkami.

- Serdecznie dziękujemy panu posłowi Mariuszowi Trepce i firmie Electrolux za prezenty, okazane serce i chęć wsparcia – mówi Tomasz Kucharski, wójt Gminy Olsztyn.

Krzesełka do karmienia

Artur Brędzel, właściciel częstochowskiego Boulangerie i Setki przekazał rodzinie trzy wielofunkcyjne krzesła do karmienia, a dietetyk Małgorzata Stanior podgrzewacze do mleka.

- Bez tej pomocy byłoby nam bardzo trudno. Dobrzy ludzi są na  świecie… – powiedział  Łukasz Kozieł.

 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).