Czwartek, 28 maja 2020r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Dodatkowe linie na Wszystkich Świętych

21 października, 2019

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie uprzejmie informuje, że w dniu 1 listopada 2019 r. zostaną uruchomione dodatkowe cztery linie autobusowe, których zadaniem będzie umożliwienie łatwiejszego dojazdu do częstochowskich nekropolii. Linie te będą oznaczone numerami: 96, 97, 98 i 99.

Ponadto od 1 listopada 2019 r. nastąpią zmiany rozkładów jazdy na liniach nr: 10, 11, 17 (w tym część kursów skierowana przez Cmentarz Zacisze), 19, 20, 29 i 91.
Szczegóły w załączonych komunikatach nr 50/2019 i 51/2019.Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).