Piątek, 14 grudnia 2018r. | Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Dzień Seniora w Olsztynie

Listopad 21, 2017

18 listopada 2017 r. w remizie OSP w Olsztynie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Seniora.

Pierwsze integracyjne spotkanie dla osób samotnych i członków Koła Emerytów i Rencistów w Olsztynie zorganizowała Rada Sołecka Olsztyna i Zarząd Koła Emerytów i Rencistów w Olsztynie.

W spotkaniu uczestniczyli: Tomasz Kucharski, wójt Gminy Olsztyn, Grażyna Elmanowska radna Gminy Olsztyn, Elżbieta Kosielak, sołtys Olsztyna, Włodzimierz Nabiałek, przewodniczący Rady Sołeckiej Olsztyna, Bernadetta Niemczyk, prezes Koła Emerytów i Rencistów oraz Grażyna Bednarek, dyrektor Szkoły Podstawowej w Olsztynie.

Wieczór uprzyjemniły występy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Olsztynie przygotowane przez Elżbietę Tomalską, Małgorzatę Ślęzak i Barnadettę Mermer.

Na zaproszonych seniorów czekał poczęstunek, wspólne biesiadowanie oraz występ zespołu pod kierownictwem Marka Pasternaka.
Były tańce, wspólne śpiewy i rozmowy do późnych godzin wieczornych.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).