Środa, 19 grudnia 2018r. | Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Eleonory
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Flagi na Święto Niepodległości

Listopad 10, 2017

Z okazji Święta Niepodległości, Gmina Olsztyn przeprowadza akcję rozdawania mieszkańcom flag narodowych.

Aby otrzymać flagę, należy zgłosić się do Biura Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Olsztyn z dowodem osobistym i pisemnie zobowiązać się do wywieszania flagi podczas świąt państwowych.

Flagi można odbierać w  godzinach pracy Urzędu.

Jednocześnie wójt Gminy Olsztyn prosi mieszkańców o wywieszenie flagi w dniu 11 listopada.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).