Czwartek, 24 września 2020r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Głosujmy na „Akademię wyobraźni”

12 sierpnia, 2019

Delikatesy Jura – Lewiatan w Olsztynie biorą udział w konkursie "Herosi Przedsiębiorczości", w którym walczą o nagrodę o wartości 50.000 zł dla Szkoły Podstawowej w Olsztynie.

Projekt pod nazwą "Akademia Wyobraźni" został zgłoszony w Kategorii tematycznej „Zmieniam świat lokalnie”. Celem projektu jest m. in. realizacja warsztatów z programowania, zakup robotów, drukarki 3D, a także specjalnego oprogramowania. Zajęcia mogą być skierowane dla dzieci już od 1-klasy szkoły podstawowej.

Aby projekt zdobył nagrodę należy na niego głosować. Wystarczy wejść w link.

https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/…/akademia-wyobraz…/

Każdy może oddać jeden głos codziennie od 1.08.2019 do 10.09.2019.
Zachęcamy do głosowania!

 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).