Wtorek, 20 października 2020r. | Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Pokaż menu

Gmina Olsztyn „Pod biało-czerwoną”

25 września, 2020
flaga biało-czerwona
Drodzy Mieszkańcy,
Zachęcamy do oddawania głosów na Gminę Olsztyn w akcji „Pod biało-czerwoną”. Wystarczy 100 głosów, aby w centrum naszej gminy stanął maszt z flagą. Głosować można za pomocą serwisu online https://bialoczerwona.www.gov.pl/ do 11 listopada 2020 r.
Koszt zakupu i instalacji masztów wraz z flagami zostanie pokryty ze środków rządowych. Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/bialoczerwona.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).