Poniedziałek, 1 marca 2021r. | Imieniny: Antoniny, Radoslawa, Dawida
Pokaż menu

Graj razem z nami w 29. Finale Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy

21 stycznia, 2021
puszka wielkiej orkiestry swiatecznej pomocy na tel zamku
Tegoroczny, 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie różnił się od poprzednich ze względu na pandemię koronawirusa. Jednak nie chcieliśmy przejść obok niego obojętnie i jak co roku założyliśmy sztab działający przy Urzędzie Gminy w Olsztynie.

Nie będzie imprezy, występów i spotkania w dużym gronie osób, ale już dziś możesz dołożyć swoją finansową cegiełkę wrzucając pieniądze do puszek stacjonarnych, eSkarbony online lub 31 stycznia 2021 r. wolontariuszom z terenu Gminy Olsztyn.


eSkarbona WOŚP ONLINE:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/lxl2q9

Sztabowe Puszki Stacjonarne rozlokowane na terenie Gminy Olsztyn:
– Lewiatan Olsztyn
– Sklep Jura Turów
– Sklep Żabka Olsztyn
– Sklep Przymiłowice
– Stokrotka Turów
– Sklep spożywczy „JUSTYNA” Olsztyn
– Sklep Jura Moda Olsztyn
– Hurtownia Marol w Turowie
– Sklep Budowlany „Adaś” Olsztyn
– Salon Optyczny Family
– Salon Fryzjerski STYL
– PIZZERIA Basteja
– Stajnia Biały Borek, Restauracja
– Restauracja Spichlerz
– Wielki Wóz
– Przystanek Olsztyn
– Consonni Olsztyn

Zachęcamy także do wrzucenia pieniędzy do puszek biegaczom ze Stowarzyszenia „Słońca Jury”, którzy przebiegną przez wszystkie miejscowości na terenie Gminy Olsztyn oraz do wzięcia udziału w orkiestrowym spacerze jurajskim z przewodnikiem Wiolą Gasik. Szczegóły wkrótce!

Przypominamy, że w tym roku zbieramy na laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy. Bądź z nami podczas finału z głową!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).