Sobota, 8 sierpnia 2020r. | Imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika
Pokaż menu

I miejsce Wesołych Nutek!

13 stycznia, 2020

8 stycznia 2020 r., Zespół „Wesołe Nutki” reprezentował Gminne Przedszkole w Olsztynie w XVIII Ogólnopolskich „Wręczyckich Jasełkach 2020” - Tradycje Bożonarodzeniowe budujące tożsamość.

Komisja doceniając ogromny wkład pracy zespołów w przygotowanie przedstawień przyznała I MIEJSCE Zespołowi „Wesołe Nutki”, który zaprezentował inscenizację „W noc Wigilijną”.
Zespół „Wesołe Nutki” liczył 32 dzieci, przygotowanych przez Panie: Iwonę Wilk- Karaśkiewicz, Ewelinę Nabiałek oraz akompaniatora Teresę Ptak.
W dniu 11 stycznia „Wesołe Nutki” ponownie pięknie zaprezentowały się podczas Gali Finałowej w Gminnym Ośrodku Kultury we Wręczycy.
 
Wszystkim dzieciom i nauczycielom gratulujemy i życzymy wielu, wielu sukcesów!Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).