Piątek, 26 kwietnia 2019r. | Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marii
Pokaż menu

Igrzyska Dzieci w Badmintonie

Marzec 19, 2018

16 marca 2018 r. w Częstochowie odbyły się półfinały wojewódzkie Szkolnego Związku Sportowego w badmintonie.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Olsztynie, w składzie: Mikołaj Kuziorowicz i Marcel Dzięgielewski - uczniowie klasy IV i VI, podopieczni Grażyny Stefanik i Agaty Buczkowskiej, nauczycielek wychowania fizycznego - zwyciężyli w turnieju, pokonując zawodników z Zawiercia, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej. Tym samym awansowali do wojewódzkich finałów, które odbędą się w kwietniu na Śląsku.

Uczniowie na od lat trenują w Uczniowskim Ludowym Klubie Sportowym ,,Lotka” Gmina Olsztyn.

Wielkie gratulacje dla zawodników, rodziców, nauczycieli i trenerów!

 

G. Stefanik

 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).